Колишній «прокурор» анексованого Криму, депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська направила депутатський запит в Роскомнадзор з проханням видалити з мережі карикатуру на неї і останнього російського імператора Миколи II

«Сьогодні мною направлено запит в Роскомнадзор на видалення з мережі інтернет, з дозволу сказати, портрета», — розповіла вона.

Відмова слідчого в порушенні кримінальної справи про образу почуттів віруючих за цю карикатуру Поклонська назвала «банальним».

«Якщо наші правоохоронці з експертами — філософами, філологами — вважають, що ця мерзота — норма, і як вони її називають «жанрова специфіка, вкладається в культурну норму естетичної реакції»: замовте собі такого таланту свої портрети і портрети своїх близьких в такому ж вигляді, як представлений православний святий, і від душі повеселіться від побаченого», — додала вона.

Популярные статьи сейчас

72-летняя Пугачева объявилась на празднике в обтягивающих лосинах: "Бедный Макс..."

Грозы и град угрожают целому региону, украинцев срочно предупредили об опасности: к чему готовиться

"Почти всмятку": отец и 15-летний сын погибли из-за роковой ошибки, кадры с места ДТП

Исчезновение юной красавицы подняло на ноги полицию: "Собиралась ехать в сторону Одессы"

Горбунов засветил их с Осадчей роскошный особняк по соседству с Потапом: "Налетай!"

Показать еще

Раніше Поклонська направила запит голові Слідчого комітету (СК) Олександру Бастрикіну, а голова камчатського відділення Всеросійського батьківського руху Олег Куликов разом з козаками подали заяву в СК і поліцію з проханням порушити кримінальну справу проти автора карикатури. Проте слідчі не знайшли в ній «проявів негативного ставлення до представника влади» і інших ознак порушення закону.

Нагадаємо, як передавала Politeka, одіозна депутат Державної думи і екс-«прокурор» анексованого РФ Криму Наталія Поклонська прокоментувала реакцію громадськості на її останнє фото. Нагадаємо, мережа вибухнула коментарями на адресу Поклонської після публікації фото з нею з інавгурації президента Росії Володимира Путіна.

«Не дивуюся, що моє фото викликало інтерес в інтернеті. У кожного свій інтерес, і якщо це здоровий гумор — я рада і підтримую. Але в черговий раз здивував наш «опозиційний джентльмен» Олексій Н. Томимый нездійсненною блакитною мрією самому пройтися по кремлівській килимовій доріжці до трибуни з Конституцією, він мимоволі продовжив оголювати «кращі з кращих» своїх якостей. Немов дрібний пакостник, бажаючи якомога болючіше зачепити мене, він недоречно згадав всує ім’я Імператора Миколи II, причисленого до лику Святих і шанованого у всьому православному світі», — заявив Поклонська.

Джерело: Politeka