Лидер партии «Рідна країна» Николай Томенко раскритиковал законопроект нардепов о дезинформации, и напомнил о челлендже, предложенном ранее тогда еще кандидатом в президенты Зеленским

Об этом пишет Знай.юа со ссылкой на Фейсбук политика.

"Не так давно ще непрезидент Зеленський у відповідь на неадекватну реакцію одного депутата на запитання журналістів запропонував челендж #Ідітьвсраку. Після прочитання законопроекту про дезінформацію від соратників Зеленського я вирішив запропонувати журналістам продовжити цю корисну акцію вже по відношенню до ініціаторів закону про "політичну цензуру і наклеп", - пишет он.

Также он назвал основные причины, почему данный закон нужно называть именно так.

Популярные статьи сейчас

Мокрая экс-Nikita разделась и посветила пятой точкой на камеру: "Лучше, чем у Каменских"

Волочкова бесстыдно посветила фигурой перед Малаховым: "Боже, что за жесть"

Беременная Джамала без стыда показала фото с пляжа: "Какие милые..."

Бесстыжая жена Артура Пирожкова похвасталась интимным видео с мужем прямо на пляже: "Сочно"

Показать еще

#ІДІТЬВСРАКУ, або якби Закон про дезінформацію діяв, то Зеленський і К. сиділи б у в`язниці Не так давно ще непрезидент...

Gepostet von Микола Томенко am Donnerstag, 23. Januar 2020

Томенко поясняет, что создание ассоциации профессиональных журналистов Украины как единственной структуры правильных журналистов по оценке власти является симбиозом северокорейской, советско-российской и китайской авторитарных практик.

"Кримінальна відповідальність за поширення недостовірної інформації - це інструмент боротьби як проти журналістів, політиків та й просто громадян - активних користувачів соціальних мереж. Для популярного пояснення цієї ідеї скажу, що Зеленський з 95 кварталом на Інтері та 1+1 за останні роки поширив недостовірної інформації на всі 7 років в`язниці! (дивись статтю 114-2 Законопроекту, яка передбачає покарання позбавленням волі строком від 5 до 7 років за систематичне умисне масове розповсюдження завідомо недостовірних повідомлень вчинених організованою групою). Заборона безперешкодного відвідування приміщень суб`єктів владних повноважень - це перегляд діючих європейських норм нашого законодавства про доступ до публічної інформації... Отож, переконаний, що медіаспільнота повинна відмовитися від так званих обговорень цього законопроекту про "політичну цензуру і наклеп", а вимагати його скасування та передати ініціаторам наше ставлення до них словами Зеленського - #ідітьвсраку!", - пишет он.

Напомним, Томенко раскрыл правду о слугах народа: "За деньги олигархов приезжали...".

Как сообщала Politeka, Николай Томенко объяснил, что не так с отставкой Гончарука.

Также Politeka писала, что Томенко жестко раскритиковал скандальный законопроект Зеленского.