Колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос розкрив, для чого насправді потрібно опитування з п’яти питань Володимира Зеленського

В ефірі телеканала News One він зазначив, що заплановане опитування президента в день місцевих виборів 25 жовтня - не більше, ніж чергове замилювання свідомості українців.

“Владу 25 числа очікує тотальна поразка і для того, щоб цю тотальну поразку замилити... придумали опитування біля дверей невідомого приміщення. Це говорить про те, що наш президент думає, що життя - це жарт!”, - наголосив Матіос.

Також Анатолій запевнив, що таким чином Зеленський намагається відволікти українців від реальних проблем: пандемії коронавірусу, війни на Донбасі та економічних проблем в країні.

Матіос закликав Зеленського бути відвертим: “Пане президенте, якщо ви до українця звертаєтесь на “ти”, то майте мужність сказати: “Я не правий, я вас обманюю”.

Популярные статьи сейчас

"Это не сестрёнка, а мама": в Сети раскрыли тайну детей Аллы Пугачевой и Галкина

"Нереальная!": дерзкая Бузова засветила нижнее белье, не устояла даже "любовница" Меладзе

Трагедия в "Дизель Шоу", боль утраты не унять: "Небеса всегда забирают самых лучших"

Пугачева дала жару с экс-супругом Наташи Королевой, Галкин не помеха: "Раскорячилась"

Показать еще

матиос

Нагадаємо, Зеленський анонсував проведення всеукраїнського опитування разом з місцевими виборами 25 жовтня.

Пізніше президент озвучив питання, які поставлять українцям. Вони стосуються необхідності введення довічних термінів ув'язнення для корупціонерів, вільної економічної зони на Донбасі, скорочення кількості нардепів у Раді, легалізації канабісу, права України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

Gepostet von Анатолій Матіос am Donnerstag, 15. Oktober 2020