Новообраний депутат від “Слуги народу” Галина Третьякова розповіла, які посади в Раді дістануться опозиції

Президентська партія “Слуга народу” хоче запропонувати, щоб опозиція очолила два комітети.

“Ми запропонували лише 20 комітетів, а ще два комітети пропонуємо очолити опозиції. Зокрема комітет свободи слова. На нашу думку, це є дуже демократичним кроком, адже опозиція теж повинна мати голос. І другий комітет буде займатися правами меншин”, – підкреслила депутат.

Як відомо, в Слугу народу розподілили посади в новому скликанні Верховної Ради.

Популярні новини зараз

Демі Роуз показала свій найбезсоромніший купальник, тканина майже нічого не приховує: "Дозволь тебе..."

Як виглядають батьки Тіни Кароль, з якими у неї непрості стосунки: "Я дружу з усіма, але..."

У Мережі розсекретили жінку, на яку росте схожою дочка Галкіна, всі ахнули: "Ліза - копія..."

Бузова в драній спідниці посвітила принадами перед Волею: "Паша на Олю з апетитом дивиться!"

Показати ще

Кандидатури розподілилися наступним чином:

Спікер парламенту – Дмитро Разумков

Віце-спікер – Руслан Стефанчук

Глава фракції СН – Давид Арахамія

Заступники голови фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзик)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді:

Вибухи гримлять на путінських складах боєприпасів, люди тікають з міста: відео катастрофи

1. Данило Гетьманцев – комітет податкової, митної та фінансової політики (пропозиція СН об’єднати 2 комітети в один – податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

Верховная Рада

2. Дмитро Наталуха – комітет з питань економічної політики

3. Юрій Аристов – комітет з питань бюджету

4. Олександр Ткаченко – гуманітарний та інформаційний комітет

5. Сергій Бабак – комітет з питань науки і освіти

6. Михайло Крячко – комітет по цифровізації і IT

7. Ірина Венедиктова – комітет з питань правової політики і правосуддя

8. Микола Сольський – комітет аграрної політики і земельних відносин

9. Анастасія Красносільська – комітет з питань запобігання та протидії корупції

10. Денис Монастирський – комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11. Андрій Герус – комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12. Владислав Криклій – комітет з питань інфраструктури

13. Андрій Клочко – держбудівництва, місцевого самоврядування

14. Олександр Завітневич – комітет з питань національної безпеки і оборони

15. Михайло Радуцький – комітет з питань охорони здоров’я

16. Олег Бондаренко – комітет з питань екологічної політики

17. Сергій Кальченко – комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18. Богдан Яременко – комітет з питань закордонних справ

19. Марія Мезенцева – комітет з питань європейської інтеграції

20. Галина Третьякова – комітет з питань соцполітики

Нагадаємо, суд вирішив долю Парубія, спікеру доведеться несолодко

А ще Politeka писала про те, як живуть «Слуги народу» в самому розкішному готелі Трускавця

Також Politeka повідомляла, що Разумков ошелешив визнанням про українську мову.