Якщо деіндустріалізація української економіки буде відбуватися такими темпами як зараз, то народним депутатам через рік вже не буде кому пропонувати новий прогресивний Податковий Кодекс. Тому що в Україні вже не залишиться промисловості як хребта економіки

Про це заявив на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат Андрій Нікоалєнко. Так він відреагував на відкритий лист харківського промисловця Данііла Шуфані на адресу Президента Зеленського. У своєму листі підприємець звертає увагу глави держави на те, що дії Уряду можуть знищити промисловий потенціал України.

«На жаль, маю констатувати, що зараз в Україні відсутня економічна політика – в тому числі в силу нестачі знань і компетенцій у діючого уряду. Україні потрібна прогресивна промислова політика, здатна дати імпульс терміновій реіндустріалізації! Цей відкритий лист – відчайдушний «голос бізнесу», який влада нарешті має почути. Готовий підтримати, тому що ігноруючи реальні проблеми, не чуючи реальний сектор, влада знищує економічний потенціал країни», – зазначив Ніколаєнко.