Новини

Епідемія кору: за два дні в Києві рекордна кількість людей зробили щеплення

21:30 12 Січня 2018

У зв’язку із збільшенням в Київ хворих на кір, а також забороною столичної влади не пускати до навчальних закладів нещеплених дітей, кияни масово стали звертатися до лікувально-профілактичних установ для вакцинації

Про це повідомляє прес-служба КМДА, посилаючись на інформацію директора Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург.

Так, тільки за два дні до лікувально-профілактичних установ, які перебувають у підпорядкуванні КМДА, проти кору вакциновано 2223 киян, дорослих та дітей.

Крім того, Гінзбург зазначила, що зараз введена щоденна робота кабінетів щеплень.

В київській мерії також відзначають, що для вакцинації проти кору в Україні використовується “Пріорікс” (комбінована вакцина проти кору, паротиту та краснухи, ліофілізована), виробництва Бельгії. Термін придатності: до жовтня 2018 р.

Нагадаємо, станом на ранок п’ятниці, 12 січня, в Києві зареєстровано 74 повідомлення про захворювання на кір, повідомляє прес-служба головного управління Госпродпотребслужби в Києві. При цьому 57 осіб із захворілих – це діти віком до 17 років, ще 17 дорослих.

Як раніше писала Politeka, в Україні кожен день фіксують нові випадки захворювання на гепатит А, який був завезений з-за кордону. В Миколаєві зафіксовано 64 особи, які були госпіталізовані з підозрою на гепатит А.

Джерело: Politeka

Найкращий новинний телеграм-канал в Україні. Підписуйся!

21:30 12 Січня 2018

Залишити відповідь

Приєднуйтесь:

Останні новини