Подорожчання ні до чого: чому жетони в метро зникнуть назавжди

Подорожчання ні до чого: чому жетони в метро зникнуть назавжди

У столичній підземці поки що не затвердили програми перехідного періоду під час підвищення вартості проїзду до 8 гривень в липні нинішнього року

Про це повідомили в прес-службі КП «Київський метрополітен».

Так, в прес-службі комунального підприємства розповіли, що мінятимуть колір жетонів через зміну тарифу.

Проте уточнили, що повністю позбутися від архаїчного методу оплати проїзду мають намір вже до кінця цього року.

«Зараз закінчується пілотний проект, який в минулому році ми запустили на Кловській. Після його закінчення він може бути розширений на інші станції. В цілому, стратегія залишається незмінною: жетони підуть з метро, ​​а їх замінять більш зручні та економічно вигідні способи оплати», — додали в прес-службі перевізника.

Таким чином пасажирам запропонують перейти на електронні картки, QR-талони або карту киянина.

Отже, на сьогоднішній день існує чотири варіанти. Перш за все, оплата електронною картою самого метрополітену, яку можна поповнити на будь-яку кількість поїздок.

До слова, після підвищення тарифів цей спосіб стане одним з найвигідніших. Адже при поповненні карти на 50 і більше поїздок вартість кожної складатиме 6,5 грн.

Крім того, легально покататися в метро можна за допомогою банківської карти або смартфона, з встановленим додатком Google Pay. А за готівку купити поїздку вийде в автоматі, який друкуватиме QR-талони.

Нарешті, цього літа повинна повноцінно запрацювати карта киянина, яку також можна буде використовувати для оплати проїзду в метро і наземному транспорті.

А ось жетони із переліку способів оплати абсолютно точно зникнуть.

З огляду на це, метро цілком може відмовитися від зміни кольору жетонів, яку раніше проводили кожен раз при підвищенні тарифів на проїзд.

Тим більше, як відзначають в комунальному підприємстві, з липня 2017 року пластикові метромонети продають тільки по одній в руки. А це означає, що запастися про запас дешевими синіми жетонами киянам дуже важко.

Нагадаємо, як писала Politeka, з 14 липня в Києві знову подорожчає проїзд у метро. Незабаром вартість разової поїздки в столичній підземці підвищиться на 3 гривні і становитиме 8 гривень, а ось «постійним пасажирам» поїздка обійдеться від 6 гривень 30 копійок.

За матеріалами UBR.ua

материалы рубрики
Опасная работа стоила мужчине жизни: «Получил травму головы, медики не успели» Киев
Опасная работа стоила мужчине жизни: «Получил травму головы, медики не успели»
Разъяренный отец избил учителя физкультуры в Киеве: «Ребенок пожаловался папе» Киев
Разъяренный отец избил учителя физкультуры в Киеве: «Ребенок пожаловался папе»
Популярный сервисный центр украл ноутбук у киевлянки: будьте осторожны Киев
Популярный сервисный центр украл ноутбук у киевлянки: будьте осторожны