Міністерство енергетики розраховує на якомога скорішому завершені ремонтних кампаній і підключенні до енергосистеми енергоблоків Запорозької АЕС, що знизить дефіцит в енергосистемі і сприятиме стабілізації цін на оптовому ринку

Про це повідомляється на сторінці Міністерства енергетики у Facebook.

«Жодного штучного заниження виробництва електроенергії атомними електростанціями не існує!» - наголосили у Міністерстві та назвали «інформаційною диверсією» спроби деяких ЗМІ перекласти відповідальність за зростання цін на електроенергію та фінансові проблеми «Енергоатому» на Міненерго.

В відомстві зазначили, що три енергоблоки ЗАЕС сукупною потужністю 3000 МВт не були вчасно підключені до мережі через затримку ремонтної кампанії та необхідність усунення зауважень Держатомрегулювання щодо якості виконання ремонтних робіт. Проте зазначили, що станом на сьогодні один з блоків із запізненням повернули в експлуатацію.

Порушення графіків ремонтної кампанії негативно впливає як на стабільність роботи енергосистеми так і на цінову ситуацію на ринку.

Популярные статьи сейчас

Располневшая "невеста" Харламова разбередила аппетит, показав главное "лакомство" в декольте: "Обалденный корсет!"

"Какая другая!": маленькая Женечка из "Сватов" незаметно выросла и стала настоящей красоткой

Бразильская красотка из Victoria’s Secret вытянулась на солнышке в слишком коротком топике: "Соблазняешь..."

Редкое фото молодой Анджелины Джоли слили в сеть, как выглядела звезда: "Она в любом возрасте..."

Показать еще

В міністерстві наголосили на необхідності скорішого завершення ремонтних робіт, отриманні позитивних висновків Держатомрегулювання та поверненні в роботу енергоблоків АЕС.