Правительство пытается дискредитировать старшее поколение педагогов и так называемые малокомплектные школы

Об этом пишет Николай Томенко на своей странице в сети Facebook. Далее приводим слова автора без комментариев.

Уряд і МОН роблять все, щоб переконати освітян у правильності своїх пропозицій щодо чергової порції експериментів у галузі освіти і науки. В контексті бюджетної дискусії як фантастичне досягнення подається можливе 9 відсоткове підвищення зарплат та доплати за престижність праці.

Натомість, робиться все, щоб дискредитувати старше покоління освітян і так звані малокомплектні школи та врятувати освіту геніальним планом:

Спочатку радикально скорити кількість шкіл та вишів, а отже і педагогів та викладачів, а потім підвищити фінансування тим, хто залишаться на роботі.

Нагадаю, що в поданій Урядом і ухваленій ВР Програмі діяльності визначено стандарт нинішньої влади до правильних шкіл —

У кожному шкільному класі повинно бути не менше 15 та не більше 30 учнів? (нині діє норма 5-30).

Що це означає на практиці? Це — закриття тисяч шкіл, переважно сільських, де набрати 15 школярів у клас реально лише у райцентрах і то не всіх.

У мене запитання:

А чому клас у сільській школі з 10 осіб — це злочин чи проблема?

Що правильно робити;

1. забезпечити якісним інтернетом кожну школу;

2. організувати навчання і перепідготовку вчителів;

3 підготувати та активно застосовувати теле та відео уроки для навчального процесу ( зауважу, що лише система Суспільного телебачення коштує платникам податків 2 мільярди гривень на рік і в шкільний час вже 3 рік демонструє фільми про президентів США, китайську і грецьку кухні…і польські серіали!?)

Переконаний, що урядовий проект масового закриття шкіл це проект знищення українського села і владна допомога братній Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині…у навчанні та працевлаштуванні наших громадян.