Національне антикорупційне бюро (НАБУ) застосовує подвійні стандарти, покриваючи народного депутата від «Слуги народу» Олександра Ткаченка, котрий збрехав у своїй декларації

Як передає Антикор, про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Руслан Радецький, опублікувавши відповідні документи.

Про подвійні стандарти застосування антикорупційного законодавства!!! Чужим закон, своїм все.... Саме цим принципом...

Gepostet von Ruslan Radetzky am Freitag, 29. November 2019

"Про подвійні стандарти застосування антикорупційного законодавства! Чужим закон, своїм все... Саме цим принципом керувалися та керуються Кравчук, Кучма, Порошенко, Зеленський – ці особи копіюють один одного у вибірковості застосування законодавства», – зазначив юрист.
Він розповів, що до нього потрапив документ, який засвідчує практику в НАБУ вибіркового підходу притягнення осіб до відповідальності за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).
 
«Народний депутат Ткаченко («Слуга Народу») «забув» задекларувати свій маєток на острові в рекреаційній зоні, яким користується вже не перший рік, але для детективів НАБУ Тєбєкіна і Яндюка відсутні підстави для відкриття кримінального провадження. Ці двоє «супер» детективи зазначають, що звернулися до НАЗК за роз’ясненнями, а мали б відкрити кримінальне провадження та звернутися до НАЗК з клопотанням провести повну перевірку декларації «народного» депутата Ткаченко», – пояснив адвокат.
 
Він також привів інший приклад, коли щодо не провладного політика (вочевидь, мається на увазі екс-нардеп Дмитро Білоцерківець) було відкрите кримінальне провадження за сміхотворними причинами.
 
«Натомість детективу НАБУ Тєбєкіну достатньо було підстав для проведення досудового розслідування 2,5 років в кримінальному провадженні по факту замовлення підгузників для новонародженої дитини», – констатував Руслан Радецький.

Популярные статьи сейчас

Кароль появилась в невероятном образе с солисткой The Hardkiss: "Хотелось именно этого"

Пожар в одесском колледже: самые страшные опасения сбылись

Пугачева забыла о возрасте и надела развратное мини, модельер не выдержал: "в таких образах..."

Галкин сообщил о большой трагедии, Орбакайте не сдержалась: скорбит вся страна

Показать еще