Бамбизов: подобрались к «схемам»

Бамбизов: подобрались к «схемам»

После обнародования информации о претензиях Офиса крупных налогоплательщиков к «ArcelorMittal Кривой Рог» на 9 млрд грн, давление на налоговиков значительно усилилось

«Кампанія дискредитації роботи Офісу та персонально мене як його керівника набула нової сили. А отже – ми на вірному шляху, що саме по собі тішить. Значить, ми вийшли на багаторічні «схеми», за якими ділки від бізнесу звикли обходити українські закони та грабувати на мільярди державу й кожного з громадян. Тепер головне, щоб вітчизняна судова система не підвела й довела, що вона є чесною й  непідкупною»,— коментує очільник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов.

Нагадаємо, напередодні в середу ввечері ЗМІ оприлюднили результати аудиту, який провели фахівці Офісу великих платників податків ДФС. Серед найбільш гучних були претензії до «ArcelorMittal Кривий Ріг» на суму 9 млрд грн, які пов’язані зі сплатою рентної плати за користування надрами, з заниженням орендної плати за землю, акцизним податком. Є також претензії до компанії щодо роботи з підприємствами з ознаками фіктивності.

Бамбізов вже тоді наголосив на тиску, який чинився й продовжує чинитись на податківців.

«Було достатньо активне протистояння, була розгорнута ціла дискредитаційна кампанія проти Офісу в ЗМІ. Проте, ми працювали спільно з Службою безпеки України, оперативно отримували у них необхідну інформацію. Тому ми успішно впорались. Наразі ми завершили з ним роботу й готові сьогодні передати матеріали до правоохоронних органів».

Надвечір того ж дня з’явилося повідомлення прес-служби ДПС, де спростовувалась озвучена Бамбізовим інформація та – мало того, повідомлялося, що він, начебто, не має «жодного відношення до проведення податкових перевірок».

«На перший погляд, зрозуміло, що прес-службі ДПС – як і самій новоствореній ДПС – ще відверто бракує компетентності та досвіду. Тому списуємо непрофесійну реакцію та некоректність подачі інформації саме на цей факт,» — написав Бамбізов у своєму пості у мережі «Фейсбук».

Він повідомив, що станом на 4 вересня виконував обов’язки голови комісії з реорганізації Офісу великих платників податків ДФС та водночас – є начальником цього підрозділу.

«Також правда, що я не є працівником новоствореного Офісу великих платників податків ДПС – власне, як і три чверті колективу Офісу ДФС. Взагалі, на сьогодні до ДПС переведено лише біля 300 співробітників Офісу ВПП ДФС, тоді як загальна їх кількість складає 1247 осіб»,— пояснив Бамбізов.

Строки проведення податкових перевірок регламентовані 82-ю статтею Податкового Кодексу України. Отже, 04 вересня перевірка підприємства «ArcelorMittal Кривий Ріг», яку розпочинав та здійснював Офіс великих платників податків ДФС, була фактично завершена на середу. Відбувалося складання акту. Строк цієї процедури – 05 вересня. Нагадаю, що згідно з нині діючим ПКУ, акт має бути складений та зареєстрований у контролюючому органі протягом п’яти робочих днів з дня, що настає за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку.

«Отже, залишається побажати колегам з ДПС успіхів у подальшій роботі та порадити їм бути відповідальними та коректними при оприлюдненні важливої інформації, аби не вводити в оману суспільство. А колегам з ДФС, які бажають продовжити свою роботу в ДПС,— внести свій досвід у діяльність нової служби – для нових досягнень та звершень»,— підкреслив Євген Бамбізов.

материалы рубрики
Андрей Пальчевский назвал настоящую причину пресс-марафона: «бей своих, чтобы чужие боялись» Politeka on-line
Андрей Пальчевский назвал настоящую причину пресс-марафона: «бей своих, чтобы чужие боялись»
Советник Зеленского объяснил, каким будет новое сотрудничество с МВФ: «уровень доверия изменился» Politeka on-line
Советник Зеленского объяснил, каким будет новое сотрудничество с МВФ: «уровень доверия изменился»
Зеленский превзошел сам себя, появились первые результаты пресс-марафона: «аплодируют стоя» Politeka on-line
Зеленский превзошел сам себя, появились первые результаты пресс-марафона: «аплодируют стоя»
Юрий Атаманюк раскрыл новые детали о деле «Burisma»: «нужно срочно собрать СНБО» Politeka on-line
Юрий Атаманюк раскрыл новые детали о деле «Burisma»: «нужно срочно собрать СНБО»
Эксперт раскрыл правду о Нормандском формате: «Украина стоит на пороге разрушения» Politeka on-line
Эксперт раскрыл правду о Нормандском формате: «Украина стоит на пороге разрушения»
Телетайп: наесться политики до заворота мозгов Аналитика
Телетайп: наесться политики до заворота мозгов
Журналист осудил СМИ за участие в марафоне Зеленского: «нужно иметь уважение к профессии» Politeka on-line
Журналист осудил СМИ за участие в марафоне Зеленского: «нужно иметь уважение к профессии»
Андрей Пальчевский об опасностях пресс-марафона Зеленского: «президент говорит слишком много» Politeka on-line
Андрей Пальчевский об опасностях пресс-марафона Зеленского: «президент говорит слишком много»
Экс-регионал Святаш после предъявления подозрения в краже $ 100 млн обзавелся справкой о тяжелых сердечных болезнях и «слег» в больницу, — СМИ Статьи
Экс-регионал Святаш после предъявления подозрения в краже $ 100 млн обзавелся справкой о тяжелых сердечных болезнях и «слег» в больницу, — СМИ
Российский политик похвалил Зеленского: «но у него есть уязвимость, это…» Politeka on-line
Российский политик похвалил Зеленского: «но у него есть уязвимость, это…»
Не тот брат: вся правда о бизнес-империи Антона и Александра Клименко Статьи
Не тот брат: вся правда о бизнес-империи Антона и Александра Клименко
Марафон Зеленского: журналист рассказал о подводных камнях нового формата, «у него плохой пресс-секретарь» Politeka on-line
Марафон Зеленского: журналист рассказал о подводных камнях нового формата, «у него плохой пресс-секретарь»