На легкоатлетичному паралімпійському турнірі відбулися перші забіги на дистанції 100 метрів у категорії спортсменів Т35, передає УНН із посиланням на сайт змагань.

«Бацька» обурений скандалом із білоруськими паралімпійцями (відео)

Серед двох забігів Ігор Цвєтов посів першу сходинку та встановив світовий рекорд 12,22 секунди, покращивши досягнення китайця Сен Янга на Паралімпіаді в Пекіні (2008).

Додамо, що імена медалістів у цій програмі визначаться сьогодні, 9 вересня, починаючи із 23:30.

Нагадаємо, що у програмі Паралімпіади представлені такі види спорту: академічне веслування, баскетбол сидячи, бочче, велоспорт, верхова їзда, волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, вітрильний спорт, пауерліфтинг, плавання, регбі сидячи, стрільба, стрільба з лука, теніс сидячи, фехтування на візках, футбол (по п’ятеро людей у команді), футбол (по семеро людей у команді).

Крім того, до програми Ігор уперше ввійшли змагання з веслування на байдарках і каное, а також із триатлону.

Як повідомляла Politeka, збірна України посідає дев’яте місце у загальному медальному заліку Паралімпіади-2016 за підсумками першого дня змагань.