Стало відомо, що на старт київського міжнародного марафону вийшли спортмсени з 52 країн

Так, в в забігові VIII Київського марафону взяли участь 10 тисяч осіб.

Переможцем марафону став Артем Піддубний з Бахмута Донецької області. Спортсмен подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд.

Другому фінішував Анатолій Бондаренко через 6 хвилин 15 секунд (2: 30.35), третім – Володимир Васьков, поступившись переможцю більше семи хвилин (2: 31.39).

Серед жінок першою стала українка Ірина Масник, яка пробігла марафонську дистанцію за 2: 48.13. На другому місці – росіянка Олена Макаревич (3: 08.56), а на третьому – українка Марина Шаповалова (3: 12.20). Всього на старт з 52 країн.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, під час марафону на вулиці Лаврській сталася трагедія: чоловікові раптово стало погано. На місце, що сталося прибули медики швидкої, проте їм не вдалося врятувати життя марафонцеві. За наявною інформацією, чоловік був 1963 року народження.