Молодий мотогонщик Афрідза Мунандар потрапив в аварію і помер від травм

Жахлива подія сталася під час чемпіонату Asia Talent Cup в Малайзії, повідомляє Reuters.

20-річний гонщик з Індонезії Афрідза Мунандар потрапив в аварію на десятому повороті першого кола гонки.

Лікарі надали спортсмену першу допомогу на трасі, після чого він був доставлений на вертольоті в клініку. 20-річний гонщик помер в лікарні від отриманих травм.

Пальчевський жорстко розніс команду Зеленського, надій залишається все менше: “Як п’явки прилипли”

Варто відзначити, що цього сезону Asia Talent Cup Мунандар здобув дві перемоги, двічі посідав друге місце і двічі – третє.

Раніше ми писали, наймолодший учасник «Формула-2» загинув під час гонки.

22-річний автогонщик Антуан Юбер загинув під час «Формула-2», ще один учасник гонки госпіталізований.

31 серпня Бельгії на автодромі Спа-Франкоршам стартувала перша гонка етапу «Формули-2». Однак змагання було зупинено вже на другому колі, адже на виході з повороту «Червона вода» сталася серйозна НП. Аварія сталася за участю Антуана Юбера, Хуана Мануеля Корреа і Марино Сато.

Марино Сато відбувся мінімумом травм і зміг самостійно покинути місце аварії, а про стан здоров’я Юбера і Корреа тривалий час довго нічого не було чутно. Обидва постраждалих були госпіталізовані. Згодом Міжнародна федерація автоспорту повідомила, що зусилля лікарів виявилися марними і Антуан Юбер помер о 18:35 за бельгійським час в лікарні.

Нагадаємо, раніше авіакатастрофа сталася на очах у людей, вижити не було шансів, кадри трагедії

Як повідомляла Politeka, озвучені рекордні витрати футбольних клубів на трансфери: сума вражає.

Також Politeka розповідала, що названі головні багатії футбольного світу: скільки заробляють клуби