Известно, что 12 июня Закон «О временных следственных комиссиях, специальной временной следственной комиссии и временных специальных комиссиях Верховной Рады Украины» был направлен Верховной Радой на подпись Президенту.

З того часу пройшло вже 45 днів, а Президент так і не здійснив жодних з передбачених Конституцією дій щодо нього. Після своїх 15 законних днів на ветування або ж підписання, Зеленський вже 30 днів порушує Конституцію, зокрема, статтю 94:

«Закон підписує Голова Верховної Ради України і невідкладно направляє його Президентові України.
Президент України протягом п’ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.»

Виглядає таким чином, що метод судового та суспільно-політичного тиску, який я застосовував до минулої влади з метою виконання нею Конституції, доведеться використовувати і для нинішньої. В свій час, через те, що Порошенко не підписав закон про мораторій на вивезення лісу-кругляка, мені довелось подавати до суду на спікера Гройсмана, який порушив норму Конституції про оприлюднення цього закону.

Нагадаю, що узаконення ТСК означає і узаконення процедури імпічменту – однієї з головних обіцянок старої і нової влади!

Популярные статьи сейчас

Горячая Кароль задрала платье и сверкнула прелестями в пикантной позе: "Какая вкусная..."

Меган Маркл засветила лишнее в экстра-мини, пикантные фото: "зажгла на вечеринке"

Бесстыжая звезда "НеАнгелов" устроила фотосессию без лифчика: "Гнется, как кошка"

Выборы мэра Киева: Пальчевский и Кличко выбились в лидеры гонки

Показать еще
Микола Томенко, український політик та громадський діяч, лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна».