Смартфон за шалену суму у розмірі 1000 доларів раптово показав жахливу якість збірки

Після того, як Galaxy S9 не зміг виправдати очікування корпорації, компанія Samsung сподівається та прогнозує, що Galaxy Note 9 є одним з кращих телефонів для операційної системи Android, доступних в 2018 році. Однак в мережі з’явилися повідомлення користувачів про апаратний дефект, у якому світло проникає крізь екран дисплея на смартфонах Galaxy Note 9, тобто просто просвічується.

galaxy note

Вперше виявлена проблема описана так, ніби існує розрив між краєм дисплея і рамкою, де проходить тонка лінія світла.

Колишній розробник Пол Фідальго повідомив, що він п’ять разів змінював свій флагман від компанії, перш ніж зміг знайти смартфон, у якого не було проблеми. Варто також відзначити, що багато власників Note 9 не відчувають цієї проблеми. Незрозуміло чи слова про дефект являються намовляннями конкурентів чи такі дефекти дійсно існують, але не усіх апаратах цієї моделі.

Популярные статьи сейчас

Зеленский впервые заговорил о болезни путина и чего нужно на самом деле бояться: "Есть большая..."

Лида Ли рассказала, как изменились ее отношения с бывшим продюсером Монатиком: "Я написала ему первая..."

Запрет на выезд из города без военкомата: в Генштабе выдали официальное разъяснение, кому и почему

"Потери умалчиваются": выяснилось, сколько тысяч россиян "легло" под Лисичанском и Северодонецком

"Ситуация очень плохая": мэр многотысячного города призвал украинцев уезжать

Показать еще

Раніше, Samsung анонсувала Galaxy J2 Core, перший телефон компанії для запуску Android Go. Як вже було сказано, це не означає, що Android в цьому випадку — Go — це урізана версія операційної системи з більш легкими версіями додатків Google і оптимізація для пристроїв нижнього рівня, але насправді є ще один шар інтерфейсу Samsung. J2 Core заснований на Android 8.1 Oreo, а не на майбутній версії Android 9 Pie.

Але, незважаючи на те, що помилка не впливає на фактичну функціональність телефону, кілька користувачів сказали, що як тільки вони бачать, що світло просочується у бік дисплея, вони не можуть його не помічати, це заважає їхній уважності. Кілька людей зазначили, що це було звичайне явище на телефонах Samsung з моменту появи вигнутого дисплея, але такі неприємності не повинні бути нормою, коли компанія хоче стягувати 1000 доларів за смартфон. Адже 1000 доларів занадто велика сума для таких порушень з боку розробників.

Та й взагалі, це ні разу не норма, якщо телефон починає розвалюватись на руках. Це говорить про погану якість збірки, що неприпустимо для флагманів такої відомої компанії, яка претендує на лідерство на ринку смартфонів в усьому світі та якій довірює велика кількість людей.

Нагадаємо, Samsung готує Android 9 Pie на борт Galaxy S9 +: всі Подробиці.

Як повідомляла Politeka, не тільки Apple: топ-5 очікувань смартфонів осені.

Також Politeka писала, LG представила смартфон з п’ятьма камерами: все характеристики.

Джерело: ZNAJ