У 5 турі в рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу 2018 збірна України не змогла уникнути поразки в Загребі, мінімально поступившись Хорватії

Як повідомляє Politeka, хорвати, як годиться фаворитам і господарям поля, почали матч трішки активніше українців. Відразу після закінчення першої десятихвилинки гри, “картаті” провели дві небезпечні атаки.

Хорватія – Україна: історичні кадри футбольного протистояння

Спочатку Модріч розібрався з українцями справа і навісив у воротарський – Пятов не зіграв на виході, а ногою по м’ячу не влучив Калініч. Після чого Коваленко втратив м’яч, давши Манджукічу прорватися до штрафного через центр, далі Маріо вдарив у праву штангу.

Україна відповіла непоганим ударом Ярмоленка. Потім послідувала ще одна атака на ворота Субашича: хорватський голкіпер після навісу з кутового помилився на виході, а Кравець переправляв м’яч у ворота порожніх воріт, де, на жаль, для підопічних Андрія Шевченка, виявився ледь. Молодий захисник врятував Хорватію від пропущеного м’яча.

А ось українська оборона в першому таймі вберегти свої ворота від голу не змогла. На 38-й хвилині Модріч зіграв на Ракітіча, а той п’ятою підправив м’яч у штрафну на Калініча. Екс-нападник Дніпра з розвороту з-під Кучера точно вдарив в “дев’ятку” володінь П’ятова – 1:0.

У другому таймі футболісти збірної України розпочали порятунок свого становища, проте робили досить мляво і непереконливо. “Жовто-сині” намагалися тримати м’яч в стилі тики-така, але через відсутність необхідної майстерності, виглядало це не дуже переконливо. Були відсутні моменти і хорватів.

Однак на 78-й хвилині як “грім серед ясного неба” у нашої команди з’явився момент. Коноплянка класно пробив зі штрафного, не надто впевнено зіграв кіпер, відбивши м’яч перед собою. На добиванні Ярмоленко правою ногою послав м’яч вище воріт.

Через 5 хвилин Матвієнко зліва зробив простріл на Селезньова, якого встиг накрити “динамівець” Віда. На цьому, мабуть, все. 1:0 – Хорватія впевнено лідирує в групі I, а Україна ускладнює собі завдання завоювати пряму путівку на російський Мундіаль.

Гол: Калініч (38)

Хорватія: Субашич – Єдвай, Мітровіч, Віда, Піваріч – Модріч, Бадель – Брозовіч (Рог, 90 + 1), Ракітіч (Ковачич, 79), Манджукіч – Н. Калініч (Крамаріч, 87)

Україна: П’ятов – Бутко, Ордець, Кучер, Матвієнко – Степаненко, Ротань (Сидорчук, 76) – Ярмоленко, Коваленко (Бесєдін, 85), Коноплянка – Кравець (Селезньов, 59)