Старт сезону для українського стрибуна виявився вельми успішним

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко став срібним призером престижного турніру з легкої атлетики – етапа Діамантової ліги в норвезькому Осло.

Участь в змаганнях стрибунів у висоту брали відразу два українця – Богдан Бондаренко і Андрій Проценко.

На жаль, Проценко не зміг подолати стартовий висоту – 2,20 метра. Зате у Бондаренко справи пішли куди краще.
Богдан з першої спроби взяв 2,20, потім пропустив 2,25, а пізніше успішно подолав висоту 2,29 і завоював срібну медаль.

Перше місце в секторі для стрибків у висоту дісталося представнику Катару Мутазу Баршиму, який стрибнув на 2,38 і встановив найкращий результат сезону.

Варто зазначити, що для Бондаренко етап Діамантової ліги в Осло став першим турніром в нинішньому сезоні.

Нагадаємо, як писала раніше Politeka, стали відомі деталі можливої угоди гравця з турецьким клубом. Гранд турецького футболу Галатасарай готовий взяти в оренду 20-річного українського півзахисника Олександра Зінченка, який належить Манчестер Сіті.