Українська 15-річна спортсменка виборола собі місце у дорослому турнірі на престижному чемпіонаті

15-річна українка Марта Костюк перемогла у фіналі кваліфікації в чемпіонаті з тенісу Australian Open. Таким чином, дівчина виборола собі місце в основній сітці дорослого турніру.

Відомо, що у фінальному колі відбіркового турніру українка обіграла 126-у ракетку світу за індексовм WTA, чешку Барбора Крейчікову з рахунком 6:3, 5:7, 6:0.

Марта Костюк стала четвертою чинною чемпіонкою юніорського Australian Open за 18 років, яка змогла пробитися в основу дорослого турніру. Тому вже незабаром вона зустрінеться зі своєю першою суперницею у дорослому турнірі – 27-а ракеткою світу китаянкою Шуай Пенг.

Відомо, що  15-річна українка стала наймолодшою учасницею Australian Open.

Раніше Politeka писала, що перша українська ракетка виграла у фіналі відомого і престижного турніру в Австралії.

Джерело: Politeka