Київське “Динамо” впевнено перемогло полтавську “Ворсклу” у матчі 24-го туру Прем’єр-ліги

Гра відбулася на майже порожньому НСК “Олімпійський” і завершилася з рахунком 4:0. Усі голи кияни забили після стандартів.

Ключовий момент трапився вже на 4-й хвилині матчу, коли “Динамо” забило швидкий гол. На 4-й хвилині Артем Бєсєдін відзначився вперше за 15 матчів, замкнувши головою навіс з кутового Віктора Циганкова. Після цього столичні футболісти стали грати розкуто, багато комбінували і змогли закотити у ворота Шуста ще три м’яча.

На 58-й після кутового вдалого головою зіграв Микита Бурда, асист – за Денисом Гармашем.

На 63-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті.

Останню крапку у грі поставив Дмитро Хльобас на 89-й хвилині. Він повернувся до клубу після тривалих оренд.

У “Динамо” після цього матчу 51 бал і друге місце таблиці, “Ворскла” поступається “Зорі” третьою сходинкою.

Нагадаємо, як передавала Politeka, Жуніор Мораес, гравець “Динамо”, скоро перебереться у стан головного ворога київського клубу. Нападник «Динамо» Жуніор Мораес з великою ймовірністю залишить київський клуб і перейде «Шахтар».

У 30-річного форварда влітку закінчується контракт з «Динамо», а питання підписання угоди з «гірниками» в статусі вільного агента вирішене на 90 відсотків.

Мораес перейшов в «Динамо» в травні 2015 року.

Джерело: Politeka