Під свист трибун виступала сьогодні на Олімпіаді російська плавчиха Юлія Єфімова. На дистанції 100 метрів брасом вона показала другий результат, пише “Ехо Москви”.

Скільки коштує золота олімпійська медаль

Як зазначається, після запливу, не стримавши сліз, вона розказала про те, як їй важко було готуватися до Ігор.

Золоту і бронзову медалі сьогодні завоювали американські спортсменки. При цьому Ліллі Кінг встановила новий олімпійський рекорд. Суперниці з США у басейні не стали вітати росіянку з другим місцем. Таким чином вони проявили своє ставлення до її допінгового минулого.

Юлія Єфімова в останній момент отримала право брати участь в Іграх.

Як ми повідомляли раніше, першу нагороду для України в Ріо-де-Жанейроздобув 23-річний українець Сергій Куліш. Він отримав срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

Пізніше українська фехтувальниця Ольга Харлан стала бронзовою призеркою Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро. У поєдинку за бронзові медалі на змаганнях серед шаблісток вона обіграла француженку Манон Брюне з рахунком 15:10.