Літня Олімпіада в Ріо в самому розпалі. Тисячі спортсменів, які змагаються на Олімпіаді, відчувають не лише великі фізичні, а й моральні навантаження. Як і на будь-якому змаганні, радість перемоги завжди супроводжується і гіркотою поразок.

Фотожурналісти агентства Reuters  зняли унікальні кадри, як спортсмени оплакують свої поразки.

Нагадаємо, що дев’ятого дня Олімпіади в Ріо росіяни вибороли сім медалей, зокрема і три золотих, що допомогло їм посісти четверте місце в загальному заліку. Всього у збірної Росії 30 медалей різного ґатунку, дев’ять з яких є золотими.

Як писала Politeka, американський плавець Райан Лохте потрапив під приціл пістолета під час вечірки у Ріо-де-Жанейро. За відомостями телеканалу, пригода сталася, коли Лохте і троє інших американських спортсменів вирушили на вечірку на запрошення бразильського плавця Тьяго Перейри. Що стало причиною інциденту, поки невідомо.

Нагадаємо, що росіянка Юлія Єфімова, яка стала дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в плаванні брасом на дистанціях 100 і 200 метрів, порівняла з війною атмосферу на Олімпіаді 2016.