Станом на 16 серпня українська збірна на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в загальному медальному заліку посідає 50 місце. Про це інформує офіційний сайт Олімпійських ігор 2016.

Перемоги треба показувати на фронті, а не на Олімпіаді – Ющенко

В активі українських спортсменів є всього 5 медалей – 4 із яких срібні та 1 бронзова. Золото наші олімпійці поки ще не вигравали.

Перше місце в медальному заліку як і раніше належить США – 26 золотих, 23 срібні і 26 бронзових медалей, усього 75. На другому місці розмістилася Великобританія із 16 золотими медалями, замикає трійку лідерів Китай із 15 золотими медалями.

Нагадаємо, учора українець Жан Беленюк став срібним призером Олімпіади-2016 у греко-римській боротьбі. Сам борець вважає, що у фінальній сутичці з росіянином Давітом Чакветадзе його суперникові допомогли судді.

Як писала Politeka, український спортсмен, стрибун Ілля Кваша пройшов до півфіналу Олімпійських ігор. У стрибках із 3-метрового трампліну українець пройшов до 1/2 фіналу, показавши у кваліфікації 15 результат.