Відбулося нагородження ще одного українського призера на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Бронзову медаль вручили стрибуна у висоту Богда Бондаренко. Про це повідомляє НОК України на своїй сторінці в Facebook.

У Ріо затримали голову Європейських олімпійських комітетів (відео)

Українець у своїй найкращій спробі взяв висоту в 2 метра 33 сантиметра.

Перше місце на п’єдесталі посів канадський спортсмен Дерек Друен з результатом 2,38 м, друге стрибун з Бахрейну Баршев мутази з показником – 2,36 м.

Нагадаємо, Україна змогла завоювати першу золоту медаль на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро і зуміла піднятися на 33-е місце в медальному заліку. На рахунку української команди тепер сім нагород – 1 золото, 4 срібла і 2 бронзи.

Як писала Politeka, борець греко-римського стилю Жан Беленюк похвалився новою фотографією в соцмережах. Зокрема, спортсмен, який посів через сумнівне суддівство друге місце, пожартував, купивши собі золоту медаль.