Збірна України U-21 у рамках відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2017 серед молодіжних команд у Києві на стадіоні “Оболонь-Арена” відправила чотири м’ячі у ворота шотландських одноліток.

Варто відзначити, що наша команда втратила практично всі шанси на вихід у фінальну частину турніру і тільки чудо дозволить підопічним Олександра Головка зіграти наступного літа на полях Польщі. Проте, порадувати уболівальників українці зуміли.

Україна в Лізі Європи: Шахтар і Зоря отримали суперників (фото)

Почали “побиття” Шотландії наші футболісти на 26-й хвилині зустрічі: Андрій Близниченко відібрав м’яч у суперника, змістився у центр і пробив з двадцяти п’яти метрів точно у ворота – 1: 0. З таким рахунком завершився перший тайм.

У другій половині гри своє слово взяв нападник київського “Динамо” Артем Бесєдін, який оформив «дубль». Спочатку Бесєдін змістився з флангу в центр і пробив з двадцяти семи метрів – не без частки везіння м’яч залетів у ворота суперника – 2: 0. Потім, після чергової контратаки української збірної, півзахисник Юрій Вакулко увірвався до штрафної і віддав пас на ближню штангу – там Артем п’ятою відправив м’яч у сітку воріт.

Крапку в матчі поставив Андрій Борячук, який реалізував пенальті у стилі “Паненки” – 4: 0.

Як писала Politeka, національна збірна України з футболу стартувала у відборі до ЧС-2018 з нічиєї у матчі проти збірної Ісландії.