У другий день змагань українські паралімпійці вивели збірну на третє місце в загальнонаціональномку заліку.

Плавець Євген Богодайко завоював золото у стометрівці на спині у класі S7. Його медаль стала третьою в українській скарбничці.

Незадовго після нього ще двоє українських плавців потішили своїх вболівальників. Геннадій Бойко встановив світовий рекорд, завоювавши золото у стометрівці на спиці в класі S1.

724569_1519010

Компанію на п’єдесталі йому склав ще один український паралімпієць Антон Коль.

Україна здобула дванадцяту медаль на Паралімпіаді (фото)

З чотирма золотими медалями в активі українська збірна піднялась одразу на третю сходинку поточного загальнонаціонального заліку.

Ще одну бронзову медаль в скарбничку команди приніс дзюдоїст Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кілограма.

Зазначимо, збірна України посідала дев’яте місце у загальному медальному заліку Паралімпіади-2016 за підсумками першого дня змагань.

Нагадаємо, на легкоатлетичному паралімпійському турнірі відбулися перші забіги на дистанції 100 метрів у категорії спортсменів Т35. Серед двох забігів Ігор Цвєтов посів першу сходинку та встановив світовий рекорд12,22 секунди, покращивши досягнення китайця Сен Янга на Паралімпіаді в Пекіні (2008).