Легкоатлет Ігор Цвєтов здобув для України першу нагороду п’ятого ігрового дня на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, передає УНН.

Український паралімпієць кинув виклик Фелпсу

У забігу спортсменів класу T35 на дистанції 200 метрів із рекордом паралімпіади тріумфував українець Ігор Цвєтов. Його результат – 25,11 секунди.

Другим до фінішу прийшов бразилець, а замкнув трійку призерів аргентинець Ернан Баррето.

Ця медаль для збірної України стала вже 50-ю. Наразі у скарбничці збірної 19 золотих, 13 срібних та 18 бронзових.

Нагадаємо, Цвєтов зі світовим рекордом на дистанції в 100 метрів завоював “золото” Ігор в Ріо.

Паралімпійці з України за 11 вересня змогли завоювати 17 медалей, вивівши тим самим країну в трійку лідерів. Перше місце займає Китай, у якого 37 нагород.