Четверо паралімпійців, які брали участь в забігу на 1500 метрів, подолали дистанцію швидше, ніж володар золотої медалі Олімпійських ігор 2016 року в цій дисципліні – американець Меттью Центровіч.

Українські паралімпійці завоювали все “золото” у фехтуванні

Центровіч перетнув фінішну лінію в аналогічному забігу на Іграх у Ріо, показавши результат 3:50.00.

Володар золотої медалі паралімпійського забігу з порушенням зору на цій же дистанції (категорія Т13) Абделлатіф Бака з Алжиру зміг перевершити показник спортсмена з США трохи більше ніж на 1,5 секунди і прибіг до фінішу за 3: 48.29. Четверте місце в забігу зайняв ще один алжирець Фуад Бака з результатом 3:49.84.

Нагадаємо, українські спортсмени на Паралімпіаді в Бразилії в п’ятий день змагань завоювали ще 12 медалей і продовжують займати третє місце в загальному медальному заліку.