Велогонщнік Єгор Дементьєв приніс Україні 28-у золоту медаль на Паралімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє офіційний сайт Ігор.

Дементьєв узяв гору в індивідуальній шосейній гонці (С5) з результатом 36:53.23 хвилин. Друге місце зайняв Алістар Донохью з Австралії з 37: 33.36, а «бронзу» взяв бразилець Лауро Сезар Чаман (37: 37.43).

Відзначимо, що напередодні Дементьєв уже займав перше місце на велосипедному спорт-треку з результатом 4:37.708. Таким чином, українець став дворазовим чемпіоном Паралімпіади.

Як повідомляла Politeka, за шостий день Паралімпіади в Ріо українські спортсмени поповнили актив збірної ще 11 медалями. У командному заліку українці продовжують впевнено займати третє місце як за загальним кількість завойованих нагород, так і за кількістю виграних золотих медалей.

Передостаннє «золото» для України на Паралімпіаді виграла легкоатлетка Оксана Зубковська. Українка перемогла в змаганнях зі стрибків у довжину з результатом 6.11 метрів, що є найкращим її результатом в сезоні.