Український спортсмен-байдарочник Сергій Ємельянов став паралімпійським чемпіоном на Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Як повідомляє «Обозреватель», Ємельянов виграв золоту медаль, атакож побив особистий рекорд.

Наш співвітчизник здобув “золото” на спринтерській дистанції для каное серед спортсменів із повною або частковою втратою функції ніг.

Ємельянов показав час 39.810 секунди, що стало для нього особистим рекордом. Срібного призера Тома Кьєрі з Німеччини українець випередив більш ніж на секунду.

Нагадаємо, Politeka вже раніше писала про те, що гребля на каное принесла чергові медалі Україні. Дмитро Янчук і Тарас Міщук завоювали бронзові нагороди у веслуванні каное-двійок на 1000 м на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Україна наразі посідає третє місце в медальному заліку на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жайнеро.

Успіх збірної України пояснюють діяльністю президента Національного паралімпійського комітету України Валерія Сушкевича, який розробив програму підготовки «Інваспорт». У межах цієї програми в кожній області України працюють спеціальні школи і центри тренувань у паралімпійських видах спорту.