Відбувся 8-й тур української футбольної ліги. У центральному матчі київське “Динамо” мінімально поступилося на своєму полі “Зорі” з Луганська.

Як повідомляє Politeka, єдиний гол у поєдинку на третій компенсованій хвилині другого тайму провів крайній захисник луганчан Євген Опанасенко: вінгер “Зорі” Іван Петряк втік у контратаку по лівому флангу атаки, виконав передачу на правий край, де Опанасенко вийшов один на один і здорово пробив над голкіпером “Динамо” Олександром Шовковським у дальній кут воріт – 0: 1.

Прощання зі Львовом: донецький “Шахтар” змінить дислокацію

В іншому не менш важливому матчі донецький “Шахтар” з таким же рахунком здолав полтавську “Ворсклу”. Переможний м’яч забив бразильський півзахисник “гірників” Тайсон.

Дніпро – Зірка (Кропивницький) – 0: 1

Відзначимо, що “Динамо” опустилося на 3-е місце у турнірній таблиці, і відстає від лідера чемпіонату України “Шахтаря” вже на 6 пунктів. На другому місці розташувалася “Зоря”.

Як писала Politeka, фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА прийме Київ на НСК “Олімпійський”.