Українська спортсменка здивувала глядачів несподіваною перемогою над румункою

Про це повідомляє Politeka.

Так в фіналі елітного турніру Italia Open українка Еліна Світоліна не важалася фавориткою. У першому сеті вона програла тенісистці з Румунії Сімоне Халеп з рахунком 4: 6.

Однак два інших сету Світоліна перемогла з вражаючим рахунком – 7: 5 і 6: 1.

Відзначимо, що Еліна Світоліна є професійною тенісисткою. Вона переможниця дев’яти турнірів WTA та одного юніорського турніру Великого шолома в одиничному розряді.

Спортсменка посідає третє місце в чемпіонських перегонах WTA, поступаючись друге місце після турніру в Індіан-Уеллсі чешці Кароліні Плішкова і випереджаючи Вінус Вільямс з США.

Українка в тенісі з п’яти років. У лютому цього року перша ракетка України здобула перемогу в фіналі турніру категорії WTA Premier 5 в Дубаї, обігравши Каролін Возняцкі з Данії з рахунком 6: 4, 6: 2. Тріумф на Dubai Tennis Championships приніс Світоліной 900 рейтингових очок і десяте місце в оновленій версії світового рейтингу WTA, що є рекордом в історії жіночого тенісу України.

Як писала Politeka, сьогодні спортсмени з України піднімалися на п’єдестал пошани 11 разів, п’ятикратно стаючи володарями золотих медалей. Так наші спортсмени завоювали п’ять золотих медалей на етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное в Португалії.

Нагадаємо, азербайджанський футбольний клуб Габала влаштовує робота українського фахівця Романа Григорчука, якому запропонували продовжити контракт ще на один рік. При цьому сума річного контракту українського фахівця залишиться незмінною – $350 тис.

Залишаться в силі і корективи, внесені керівництвом клубу рік тому.

Раніше повідомлялося, що двома українськими півзахисниками Євгеном Коноплянкою, який захищає кольори німецького Шальке, і Русланом Малиновським, який виступає в бельгійському Генку, зацікавився один з провідних клубів Туреччини – Фенербахче.