Збірна України з художньої гімнастики на етапі World Challenge Cup в іспанській Гвадалахарі за два дні завоювала чотири медалі

У групових вправах українські спортсменки Євгенія Гомон, Анастасія Возняк, Валерія Юзьвяк, Валерія Ханіна, Діана Міжеріцкая і Дарина Кобець посіли друге місце у вправах з трьома м’ячами і двома скакалками (18.350 бала), а також здобули бронзову нагороду у вправі з п’ятьма обручами (18.350 бали).

В особистих фіналах лідер збірної Вікторія Мазур зуміла завоювати бронзу у вправі з булавами (16.400 бала).

Сильне враження від турніру в Гвадалахарі залишив зворушливий епізод, який потрапив в трансляцію змагань.

Вболівальники голосно вітали лідера збірної України Вікторію Мазур, а сама спортсменка з радістю і очевидним збентеженням показала подарований їй плакат з її знімками і написом «Ти – королева».

22-річна луганська гімнастка відповіла повітряними поцілунками і поклоном.

Джерело: Xsport