Швейцарська генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відносно президента ПСЖ Нассера Аль-Хелаїфі і колишнього генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке.

За повідомленнями італійської поліції, катарський бізнесових надав в особисте користування спортивного чиновника віллу в Італії вартістю в 7 мільйонів євро. Правоохоронці вже провели обшук елітної нерухомості і оточили будівлю.

вилла

ФІФА відкрила власне розслідування проти Аль-Хелаїфі і Вальке, якого звинувачують в корупції.

Вальке звільнили з посади генерального секретаря ФІФА в січні 2017 року. Крім того, чиновник відсторонений від будь-якої спортивної діяльності на 12 років.

Раніше УЄФА почав розслідування у відношення фінансового fair play ПСЖ.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, колишній гравець мюнхенської Баварії та збірної Німеччини Бастіан Швайнштайгер сходив на матч НХЛ. 33-річний німець вийшов на лід під час перерви між періодами зустрічі Чикаго Блекхоукс – Міннесота Уайлд (2: 5) і спробував закинути шайбу у ворота.