У середу, 20-го грудня, в 1/8 фіналу Кубка Німеччини мюнхенська Баварія на своєму полі приймала Боруссію з Дортмунда

Про це повідомляє Znaj,sport.

Господарі активніше почали матч і затиснули суперників на своїй половині поля. Вже на 12-й хвилині після стандартного положення Жером Боатенг ударом головою відправив м’яч у сітку воріт.

Команду Ярмоленка спіткала чергова невдача: що сталося

Український півзахисник Андрій Ярмоленко мав класний момент в першому таймі. Після передачі з лівого флангу Андрій, здавалося, пробивав вже напевно, проте захисник Баварії Давид Алаба вибив м’яч з лінії порожніх воріт.

У другому таймі українець все ж розписався в воротах Баварії. Ярмоленко головою замкнув передачу від Шінджі Кагави.

Баварії відразу відповіла забитим голом, Роберт Левандовскі і Томас Мюллер удвох розірвали оборону суперника і німець елегантно підсік м’яч над Бюрк – 2: 0.

На 49-й хвилині Мюллер мав оформити дубль, але Роман Бюркі зреагував і ногою відбив м’яч.

Вже на 77-й хвилині дортмундці зуміли створити гольову атаку. За підсумком матч завершився рахунком – 2: 1. Таким чином Джмелі вилетіли з Кубка Німеччини.

Нагадаємо, в Німеччині назвали заробітну плату українського півзахисника Андрія Ярмоленка в дортмундській Боруссії.

Джерело: Znaj,sport