Лижниця встановила рекорд на Олімпійських іграх, отримавши нову медаль

Норвезька лижниця Маріт Бйорген сьогодні на Олімпіаді в Пхьончхані завоювала “срібло” в скіатлоні, повідомляє Знай.Спорт.

Для відомої норвежки ця медаль стала 11-ю на Олімпіадах, тепер в її активі 6 золотих, 4 срібних та одна бронзова нагорода.

“Я сюди приїхала, щоб завойовувати медалі. Це вже моя п’ята Олімпіада. Я як і раніше конкурентноздатна, чому дуже рада. Щаслива опинитися на такому рівні в своєму віці”, – цитує NBC Бьорген.

олимпиада лыжница

Додамо, що гонку виграла шведка Шарлотта Калла, а її золота медаль стала першою на цій Олімпіаді.

Цей успіх дозволив Бйорген вийти на перше місце серед жінки за кількістю медалей, завойованих на зимових Олімпійських іграх. На другому місці тепер розташовуються радянська лижниця Раїса Сметаніна (4-5-1) та італійка Стефанія Бельмондо (2-3-5).

Найтитулованішим спортсменом Олімпіад залишається біатлоніст Уле Ейнар Бьорндален, який завоював на Іграх 13 нагород (8-4-1).