Стало відомо, що сьогодні, 12 березня скарбничка збірної України на Паралімпіаді-2018 поповнилася ще трьома медалями

Так, збірна України в змаганнях лижників завоювала три медалі: золоту, срібну і бронзову.

У змаганнях лижників на 20 км вільним стилем в класі LW8, з порушенням зору, переміг Ігор Рептюх, додавши для української команди третє “золото”.

У жіночій гонці на 15 км серед лижниць з порушенням зору (B2) “срібло” завоювала Оксана Шишкова, а бронзу в гонці на 15 км серед спортсменок стоячи (LW8) – Людмила Ляшенко.

В результаті, за підсумками трьох днів Паралімпіади команда з України посіла 3-е місце в негласному медальному заліку. Наші спортсмени завоювали 9 медалей – 3 золотих, 2 срібних і 4 бронзових.

Нагадаємо, з 9 по 18 березня 2018 року в південнокорейському Пхьончхані пройдуть XII зимові Паралімпійські ігри. Україну представляють 33 спортсмени в трьох дисциплінах: біатлон, лижні гонки і гірські лижі.

Як раніше писала Politeka, після двох днів на Паралімпіаді в медальному заліку лідирує збірна США, у якій 4 золоті нагороди (всього 9 медалей). Далі розташувалися французи і словаки, у яких по три перших місця в активі. Україна посідає п’яте місце, маючи в активі два золота. Стільки ж перших місць у Німеччині, Канади, Нейтральних паралімпійських атлетів і Швейцарії.

Джерело: Politeka