На зимових Паралімпійських іграх-2018, які проходять в Пхенчхані, завершився восьмий медальний день, який став передостаннім днем турніру

Розіграно 10 комплектів нагород, і скарбничка збірної України поповнилася відразу двома.

“Срібло”для  української збірної приніс лижник Григорій Вовчинський, який був другим на дистанції 10 км, і “бронза” у Максима Ярого, який прийшов третім до фінішу на дистанції 7,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Всього у збірної України поки 21 нагорода (6 золотих, 7 срібних, 8 бронзових) і п’яте місце в загальному заліку Ігор.

Паралімпіада-2018 завершиться 18 березня і у нашої команди є відмінний шанс поліпшити місце в загальному заліку наші спортсмени вийдуть на дистанції в змішаній і відкритій лижних естафетах.

Лідирує ж поки збірна США, у якої 12 золотих, 15 срібних та 8 бронзових медалей. Другою йде команда незалежних паралімпійських атлетів (NPA) – 8, 10, 6, третя позиція у канадців – 8, 1, 15, четверта у німців – 6, 8, 2.

Всього медалі в Пхенчхані вже завоювали представники 26 країн з 49 команд-учасниць.

Нагадаємо, як передавала Politeka, 16 березня було розіграно 11 комплектів нагород. Наші біатлоністи завоювали для України три медалі – Віталій Лук’яненко приніс у скарбничку української збірної золоту медаль, Шишкова Оксана та Олександр Казіка – з срібною серед спортсменів з порушенням зору.