У Ліверпулі відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між місцевим однойменним клубом і Манчестер Сіті

Зустріч завершилася розгромною перемогою Ліверпуля з рахунком 3:0.

Гра була зроблена ще в першому таймі, коли у воротах гостей розписалися Салах, Мане і Окслейд-Чемберлейн. У другій половині зустрічі команди голів не забили. Гра у відповідь пройде в Манчестері 10 квітня.

Також відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів в столиці Каталонії між Барселоною і Ромою. Господарі поля здобули перемогу з рахунком 4:1.

Каталонці вийшли вперед завдяки автоголу – Де Россі в підкаті зрізав м’яч у кут власних воріт. У другому таймі римляни забили собі самі ще раз – після удару Умтіті м’яч потрапив в штангу, відскочив в Маноласа і залетів у сітку.

Слідом Барселона забила ще раз – Аліссон відбив м’яч перед собою після удару Суареса, а Піке зіграв на добиванні. Рома відіграла один м’яч (відзначився Джеко), але слідом пропустила ще раз – крапку в зустрічі поставив Суарес.

Як повідомляла Politeka, в Іспанії відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між Севільєю і Баварією. Мюнхенці здобули перемогу з рахунком 2:1.

Паралельно грався матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між минулорічними фіналістами турніру – Ювентусом і Реалом. Мадридці здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.