Українець вже забив 7 м’ячів з початку турніру

У матчі 7-го туру чемпіонату Естонії Левадія на виїзді розгромила Вапрус з рахунком 5:0, повідомляє Знай.Спорт.

Український хавбек Левадії Юрій Ткачук вийшов у стартовому складі і відзначився жовтою карткою. А от нападник команди з Талліна Роман Дебелко вийшов на поле на 46-й хвилині, а на 54-й хвилині забив гол у ворота суперника.

Цей забитий м’яч став для 24-річного українця сьомим у шести матчах за Левадію, що допомогло йому вийти на перше місце в гонці бомбардирів чемпіонату.

Зазначимо, що Левадія вийшла на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Естонії.

Нагадаємо, 19-річний воротар Зорі та збірної України з футболу Андрій Лунін відмовив туринському Ювентусу і лондонського Арсеналу, які хотіли бачити гравця у своїх лавах.

Арсенал бачив в українці заміну 35-річному воротарю Петру Чеху, а Ювентус – Джанлуїджі Буффону, але Лунін обрав для себе міланський Інтер.

Раніше повідомлялося, що Інтер заплатить за Луніна €6 мільйонів.

У поточному сезоні Лунін провів у складі Зорі 29 матчів, де пропустив 41 м’яч, 9 разів відігравши «на нуль».

Найближчим часом 19-річний українець має офіційно стати гравцем італійської команди.

Найближчі 1-2 сезони Лунін проведе в одному із клубів Серії А. Спортивний директор Інтера П’єтро Аузіліо вже зайнятий пошуками клубу, в якому Лунін отримуватиме ігрову практику.

Зазначимо, що зараз ворота міланської команди захищає 33-річний словенець Самір Ханданович.

Видання Passioneinter також повідомило новину про зацікавленність Інтера у ще одному футболісті з чемпіонату України. Переїзд бразильця Бернарда з Шахтаря до Італії, швидше за все, не відбудеться.

25-річний півзахисник запросив у Інтера 4 млн євро за сезон. Міланський клуб вважає завищеною таку зарплату для гравця, який не є громадянином Євросоюзу.

Інтер йде у чемпіонаті Італії на четвертому місці, поступаючись Ювентусу, Наполі та Ромі. Міланський клуб 18 разів ставав чемпіоном Італії (останній раз у 2010 році) та тричі перемагав у Лізі чемпіонів (також вісім років тому).