Ред Булл Зальцбург підтвердили знаменитий слоган своїх спонсорів

Австрійський футбольний клуб продовжив тренд на фантастичні камбеки у єврокубках. Команда, спонсором якої є виробник енергетичних напоїв, пройшов у півфінал, програючи у три голи, повідомляє Знай.спорт.

Перший матч у Римі закінчився впевненою перемогою Лаціо з рахунком 4:2. На 55-й хвилині матчу нападник “орлів” Чіро Іммобіле пробудив “биків” голом. Вже через хвилину Моанес Дабур відіграв один м’яч.

Але справжні дива трапились на 72-й хвилині – гол забив Амаду Хайдара. На 74-й хвилині відзначився Хван Чі Чхан, а на 76-й – Штефан Лайнер. Австрійці забили три голи за 247 секунд – рекорд турніру. 4:1 – Ред Булл Зальцбург пройшов у півфінал Ліги Європи.

Зазначимо, що в 1/8 фіналу ЛЄ Лаціо обіграв київське Динамо.

Іншому Ред Буллу, з Лейпцига, пощастило менше. Німці після домашньої перемоги над Марселем (1:0) програли з рахунком 5:2 у Франції та залишили турнір.

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи ЦСКА в Москві грав з Арсеналом. Перша зустріч у Лондоні завершилася на користь “канонірів” з рахунком 4:1, тому росіянам потрібно було забивати мінімум три голи.

І до 50-ї хвилини рахунок був 2:0 на користь ЦСКА після голів Федіра Чалова і Кирила Набабкіна. Але третій гол команда Віктора Гончаренка забити не зуміла. А Арсенал, у свою чергу, зміг відігратися завдяки голам Денні Уелбека і Аарона Ремзі. 2:2 – у півфінал Ліги Європи пройшли лондонці.

Арсенал зацікавлений у перемозі у Лізі Європи, адже в чемпіонаті Англії “каноніри” йдуть на шостому місці. Тріумф у ЛЄ дозволить команді Арсена Венгера пробитися у Лігу чемпіонів на наступний сезон.

Нагадаємо, раніше Андрес Іньєста, капітан футбольного клубу Барселона, дав зрозуміти, що хоче піти з команди в кінці сезону. Капітан натякнув на це після поразки Ромі. Іньєста висловився, що команда не була готова до поразки, і Ліга чемпіонів не прощає помилки. Андрес додав, що відчуває разом з командою величезне розчарування, і, можливо, матч з Ромою був останній його грою в Лізі Чемпіонів у складі Барселони.

Також додамо, що гравці Берселони після нищівної поразки не приховували свого розчарування і ридали як діти, про що пишуть іспанські ЗМІ. Найбільш засмученими від програшу в Італії здавалися Лео Мессі і Андрес Іньєста. Футболісти ні слова не сказали в літаку на шляху в Барселону.