Мадридський Реал зіграє в фіналі Ліги чемпіонів третій рік поспіль

1 травня в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу ЛЧ зустрілися Реал і мюнхенська Баварія.

Поєдинок на «Сантьяго Бернабеу» закінчився результативною нічиєю.

Мюнхенцям дуже добре вдалося почати гру. Вже на 3 хвилині після невдалих дії Рамоса м’яч опинився у Кімміха, який і відкрив рахунок.

Дуже швидко Реал відібрав ініціативу і майже тут же відігрався. Гол на 11-й хвилині став вінцем другої найдовшої комбінації в сезоні ЛЧ – 28 пасів, більше було лише у Барси (29). Відзначився Карім Бензема.

Реал Бавария

Ще по голу команди забили у другому таймі. Відразу ж після виходу з роздягалень відзначився Бензема.

Інтригу в матч на 63 хвилині повернув Хамес Родрігес, який зрівняв рахунок.

Але матч так і закінчився нічиєю, і за сумою двох поєдинків (4:3) до Києва їдуть мадридці.

1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Реал Мадрид – Баварія – 2:2 (4:3 за сумою)

Голи: Бензема, 11, 46 – Кімміх, 3, Хамес, 63

Нагадаємо, 2 травня відбудеться матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Італійська Рома буде приймати Ліверпуль.

Як повідомлялося раніше, німецький футболіст ганського походження Жером Боатенг не виключив можливість свого відходу з мюнхенської Баварії.

В інтерв’ю Socrates Magazin захисник Баварії зізнався, що домігся в німецькому клубі всього. Боатенг чекає, коли настане певний момент – тоді він задасть собі питання, щоб визначити наступні цілі, зрозуміти, чи хоче він рухатися до них в тому ж клубі і при тих же умовах, або необхідно щось поміняти.