Останню надію команди Марсель пройти в Лігу Європи було втрачено

Тренер Марселя Руді Гарсія вирішив рятувати ситуацію, коли його команда програвала Атлетіко з рахунком 2:0 у фіналі Ліги Європи, та випустив на поле камерунського нападника Клінтона Нжіє.

Про це повідомляє Знай. Спорт.

24-річний форвард мав забити гол та подарувати Марселю надію, але він справився із поставленим завданням. Клінтон пробив по воротам суперника з меж штрафного майданчика, але м’яч полетів в аут.

Марсель

Підсумки матчу Атлетіко – Марсель

Мадридський Атлетіко обіграв Марсель з рахунком 3:0 у фіналі Ліги Європи та здобув третій єврокубок за останні вісім років.

Французи активно розпочали поєдинок та навіть могли відкривати рахунок, але все обламав Антуанн Грізманн. Форвард “індіанців” скористався помилкою у захисті провансальців та реалізував вихід сам на сам.

На 32-й хвилині матчу головна зірка Марселя Дімітрі Пайєт зрозумів, що не зможе продовжувати гру та залишив поле зі сльозами на очах. Його на прощання поцілував Грізманн, за що йому величезний респект.

На початку другого тайму Грізманн оформив дубль та зробив шанси Марселя на успіх зовсім примарними. Добив провансальців Габі на 89-й хвилині. Фінальний рахунок 3:0. Атлетіко здобув третій трофей Ліги Європи в історії.

Для мадридців цей єврокубковий фінал став вже п’ятим за останні дев’ять років. У 2010 та 2012 роках “індіанці” перемогли у Лізі Європи, здолавши у фіналах англійський Фулгем та Атлетик Більбао. У 2014 та 2016 роках Атлетіко грав у фіналах Ліги чемпіонів і обидва рази поступився Реалу.

Марсель є єдиним французьким клубом, який вигравав Лігу чемпіонів. У 1993 році Олімпік обіграв у фіналі Мілан з рахунком 1:0. У 2004 році французи зустрілись у фіналі Кубку УЄФА з Валенсією, але програли з рахунком 2:0.

Атлетико

Пристрасті навколо ЧС-2018

Нападник мюнхенської «Баварії» Сандро Вагнер не братиме участі в чемпіонаті світу в Росії. Тренер збірної Німеччини Йоахім Лев не включив гравця в фінальну заявку команди.

Вкрай засмучений цією новиною Вагнер приїхав на тренування «Баварії» в сльозах. Колеги-спортсмени як могли заспокоювали 30-річного нападника. Та все ж футболіст прийняв рішення про вихід із національної команди.

«Я зараз же йду з національної збірної. Очевидно, що я зі своєю відкритістю, чесністю і прямотою не підходжу тренерському штабу. Я бажаю хлопцям усього найкращого в Росії і сподіваюся, що вони повернуться до Німеччини чемпіонами світу. Найважливіше в моїй кар’єрі вже відбулося: я знову граю за «Баварію» – клуб, який я люблю», – написав спортсмен у Інстаграмі.

У розширеній заявці Німеччини на ЧС-2018 п’ять форвардів: Маріо Гомес, Томас Мюллер, Лерой Сані, Тімо Вернер, і Нільс Петерсен.