Святослав Михайлюк отримав в Америці вищу освіту

Український баскетболіст Святослав Михайлюк втілив в життя давню мрію – закінчив університет Канзасу в США і отримав диплом про вищу освіту. Про це повідомляє Znaj.sport.
В університеті баскетболіст разом з командою досяг дуже високих результатів – став чемпіоном Середньозахідна регіону чемпіонату NCAA.
У фіналі Канзас Джейхокс обіграв Дюк Блю Девілз в овертаймі, вийшовши у фінал чотирьох NCAA. За 42 хвилини на майданчику в активі Святославу вдалося заробити 11 очок (4/10 з гри, 3/9 з-за дуги), 10 підбирань, 5 передач і по одному перехопленню та блок-шоту.
За 26 секунд до закінчення зустрічі Михайлюк провів головне потрапляння, коли Дюк вів з відривом в 3 очки. Святославу вдалося закинути триочковий, який перевів гру в овертайм.
Разом з українським баскетболістом університет Канзасу обіграв університет Клемсон з рахунком 80:76. У цій грі Святослав, вийшовши на майданчик у стартовій п’ятірці, за 36 хвилин набрав 9 очок (3/7 двоочкових, ¼ триочкових), віддав 4 передачі та виробив 1 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах.
20-річний український баскетболіст народився в Черкасах. У 2013 році почав виступати за збірну України, взявши участь в чемпіонаті Європи з баскетболу серед гравців до 16 років.
У 2014 році Михайлюк вже входив до основного складу збірної України. Виступив на чемпіонаті світу з баскетболу в Іспанії. У 2016 році виступав за молодіжну збірну України на чемпіонаті світу в Гельсінкі. На цьому турнірі Святослав став найрезультативнішим гравцем.
Як раніше писала PolitekA, український спортсмен може залишити престижну команду.