Матч «Реал»-«Ліверпуль» зможуть подивитися всі охочі

Вперше в історії Ліги чемпіонів УЄФА погодило публічний перегляд фінального матчу. У центрі столиці спеціально для фанатів розмістять величезний екран, на якому в прямому ефірі транслюватиметься матч «Реал»-«Ліверпуль», повідомляє Znaj.sport.

26 травня всі, хто не потрапить на «Олімпійський», зможуть в реальному часі стежити за грою. За підрахунками, до перегляду зможуть приєднатися близько 15 тисяч уболівальників.

Окрім цього, в містечку «Фестиваль чемпіонів» на Хрещатику з 24 травня будуть проходити різні заходи та символічні футбольні матчі.

У зв’язку з облаштуванням фан-містечка на головній вулиці Києва до 30 травня перекриють рух.

Матч «Марсель» – «Атлетіко»

Мадридський «Атлетіко» обіграв «Марсель» з рахунком 3:0 у фіналі Ліги Європи і отримав третій єврокубок за останні вісім років.

Французи активно почали поєдинок і навіть могли відкрити рахунок, але все обламав Антуаннете Грізманн. Форвард «індіанців» скористався помилкою в захисті провансальців і реалізував вихід один на один.

На початку другого тайму Грізманн оформив дубль і зробив шанси «Марселя» на успіх зовсім примарними. Добив провансальців Габі на 89-й хвилині. Фінальний рахунок – 3:0. «Атлетіко» отримав третій трофей Ліги Європи в історії.

Атлетико Марсель футбол Лига Европы

Для мадридців цей єврокубковий фінал став вже п’ятим за останні дев’ять років. У 2010 і 2012 роках «індіанці» перемогли в Лізі Європи, здолавши у фіналах англійський «Фулхем» і «Атлетик Більбао». У 2014 і 2016 роках «Атлетіко» грав у фіналах Ліги чемпіонів і обидва рази поступився «Реалу».

Як повідомляла PolitekA, легендарний футболіст вирішив завершити кар’єру.