1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Нижньому Новгороді зустрілися збірні Хорватії та Данії

Вже на 1-й хвилині зустрічі захисник Хаддерсфілда Матіас Йергенсен вивів данців вперед. Але на 4-й хвилині форвард Ювентуса Маріо Манджукіч зрівняв рахунок, інформує портал Знай.Спорт.

Після таких швидких голів здавалося забиті м’ячі ще будуть, але команди відіграли 90 хвилин на рахунок 1:1.

В овертаймі на 116-й хвилині Хорватія повинна була вигризати перемогу. Форвард Айнтрахта Анте Ребич тікав на побачення з порожніми воротами, але його ззаду зніс автор першого голу в матчі Йергенсен. Пенальті не реалізував півзахисник Реала Лука Модріч після того як прекрасний сейв зробив голкіпер Лестера Каспер Шмейхель!

Модріч виправився в серії післяматчевих пенальті і все ж забив Шмейхелю, як і Крамарич, і Ракітіч. Не забили одинадцятиметрові за балканців Бадель і Піваріч. За данців влучно пробили К’яер і Крон-Делі, а не забили Еріксен, Шене і Йоргенсен. У підсумку Хорватія виграла післяматчеву лотерею з рахунком 3:2!

В 1/4 фіналу Хорватія зіграє з Росією, яка перемогла по пенальті Іспанії (1:1, 4:3 по пенальті).

Уругвай переміг Португалію

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Сочі зустрілися збірні Уругваю та Португалії.

Першими рахунок у матчі відкрили уругвайці завдяки чудовому голу Едінсона Кавані, який чудово зіграв на другому поверсі після блискучої передачі Луїса Суареса. Перший тайм виграли уругвайці з рахунком 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці відігралися. Після подачі кутового, Пепе вколотив м’яч головою у ворота суперників і вирівняв становище на 55-й хвилині.

Але вже на 62-й хвилині Кавані оформив дубль, забивши ще один красивий м’яч!

Матч так і завершився перемогою Уругваю з рахунком 2:1!