Друге коло турніру виявилося для українки невдалим

Друга ракетка України Леся Цуренко програла в матчі другого кола Вімблдону проти Барбори Стрицової з Чехії.

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Цуренко програла в двох сетах (1:6, 4:6) і залишає Вімблдон. В цілому Цуренко зробила 22 невимушених помилки, а також 3 подвійні помилки, тобто віддала суперниці 25 розіграшів. Всього в матчі Стрицова виграла 60 розіграшів.

У третьому колі Стрицова зіграє з переможницею пари Юлія Гергес – Віра Лапко.

Напередодні, 4 липня, у другому колі Вімблдону вилетів ще один українець – Сергій Стаховський. 11-й сіяний на турнірі американець Сем Куеррі перший сет виграв у киянина з рахунком 7:6. У другій і третій партіях також сильнішим виявився минулорічний півфіналіст Уімблдону, який переміг їх з рахунками 6:3, 6:3.

09

Зазначимо, що на Вімблдоні-2013 на той момент 116-й ракетці світу українцеві Сергію Стаховському у другому колі програв швейцарець Роджер Федерер 7:6 (5), 6:7 (5), 5:7, 6:7 (5). Так Стаховський перервав серію Федерера з 36 турнірів Великого шолома, у яких він доходив як мінімум до чвертьфіналу.

Раніше Politeka повідомляла, що перша рекетка України Еліна Світоліна сенсаційно покинула Вімблдон через програш в матчі 1-го раунду турніру. Суперницею українки була 30-річна німкенія Тетяна Марія.

Перший сет виграла представниця Німеччини з рахунком 7:6 (на тай-брейку 7:3). Цікаво, що Марія вела 5:2, а Еліна змогла відігратися. Другу партію Світоліна все ж виграла з рахунком 6:4. Все вирішувалося в третьому сеті, де сильнішою виявилася Тетяна, яка перемогла 6:1.