Те, що сталося з українською спортсменкою на очах у тисяч глядачів, припустити ніхто не міг

Українська бігунка Христина Стуй травмувалася під час стометрівки в кваліфікаційному забігу на чемпіонаті Європи-2018, який проходить в Берліні.

Спортсменка виходила на старт забігу як одна з фавориток. З восьми учасниць у неї був найкращий час кращого результату сезону – 11,20. Українка показала такий результат 19 липня на чемпіонаті України в Луцьку.

Христина Стуй, пробігши половину дистанції, раптово схопилась за стегно і впала на доріжку. Спортсменка зуміла самостійно піднятися і навіть фінішувала, але, природно, залишилася без півфіналу змагань

Нагадаємо, що українські стрибуни у воду Олег Колодій та Софія Лискун виграли золото чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходить в Единбурзі в рамках чемпіонату Європи з літніх видів.

На змаганнях в Шотландії розігрувався перший комплект медалей в стрибках у воду. У міксті Україну представляли Колодій та Лискун, які показали результат 355.90 і випередили німецький дует на 3,30 бали.

Золото Колодій та Лискун стало вже четвертим для збірної України на чемпіонатах Європи з літніх видів спорту. Цікаво, що обидва стрибуна вперше в кар’єрі піднялися на вершину п’єдесталу.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

Українського спортсмена «застукали» на відпочинку в Криму: фотофакт

«Це історія! Я залишив у ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе», – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв «бронзу». Пізніше Андрій Говоров завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді в Копенгагені.

У змаганнях на 50 метрів батерфляєм українець показав другий час, поступившись лідеру всього 0,01 секунди.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.

Джерело: XSport