Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук принесли Україні срібло

Українки Анастасія Савчук та Єлизавета Яхно завоювали срібну медаль у вільній програмі синхронного плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Глазго.

яхно савчук

Як повідомляє офіційний сайт змагань, золото виграли росіянки, випередивши український дует на 3,3 бала.

Раніше Савчук та Яхно виграли срібло в технічній програмі, в дисципліні комбінації збірна України виграла золото, також Яхно була кращою в технічній сольній програмі. Всього на чемпіонаті Європи з водних видів спорту Україна виграла вже дев’ять нагород – шість в синхронному плаванні, дві в плаванні й одну в стрибках у воду.

яхно савчук

Раніше повідомлялося, що Ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що Українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.