Колишній форвард “Динамо” розповів про власне бачення перебігу останнього матчу

Перша гра «Динамо» – «Славія» в Чехії завершилася з рахунком 1: 1. Такий результат дає невелику перевагу київській команді, адже гол, забитий в місті противника, вважається за два.

Екс-форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував матч.

«Результат є – гри немає. Моменти – третя хвилина, Бесєдін, і 82-я – Вербич, гол. Усе. І те ж саме – у «бразильців» з «Славії». Нам же пообіцяли – у вересні все будемо грати. Мене дивує, чому у нас все в вересні починають. Я не пам’ятаю, щоб мені Суркіси говорили – у вересні почнеш», – розповів Леоненко.

Виктор Леоненко, футбол

Воротар «Славії» Ондржей Колар налаштований рішуче на матч-відповідь і заявляє, що знає успішну тактику проти «Динамо». Слова Коларжа наводить офіційний сайт чеського клубу.

«У Празі ми пропустили зовсім необов’язковий гол на останніх хвилинах, не можна допустити подібної помилки в Києві. Ми повинні відіграти в захисті на нуль і забити свій гол. Я твердо вірю, що зможемо пройти далі і потрапити в Лігу Чемпіонів.

Ми вже знаємо, як грає «Динамо». Ми повинні вірити, що зможемо забити. Кияни перенесли свій матч українського чемпіонату. Подивимося, допоможе це нам чи зашкодить. Так, вони добре відпочили, але ми зберегли ігровий ритм, провівши матч з «Млада-Болеслав» (1 – 0). Це повинно нам допомогти», – сказав Ондржей Колар.

динамо славия

Стало відомо, Експертна група визначила кращого гравця четвертого туру чемпіонату України. Кращим гравцем був обраний півзахисник донецького «Шахтаря» Марлос. У грі проти «Ворскли» гравець бразильського походження забив гол.

Вічна пам’ять: в РФ повідомили про смерть Алли Пугачової

До складу експертної групи входили: Артур Валерко, Віктор Грачов, Олександр Денисов, Сергій Нагорняк, Ігор Шуховцев, Геннадій Орбу, Йожеф Сабо, Олександр Сопко, Степан Юрчишин, Анатолій Чанцев, Ігор Яворський.

Нагадаємо, ми розповідали, як над Зінченко жартують одноклубники.

Як повідомляла Politeka, Зінченко зацікавився ще один англійський клуб.